Lut 09 2017

Assassin’s Creed: Liberation HD UPLAY CD-KEY GLOBAL

 

Assassin's Creed: Liberation HD UPLAY CD-KEY GLOBAL

Assassin’s Creed: Liberation HD jest portem hitowej gry pierwotne przeznaczonej dla posiadaczy konsoli Playstation Vita. Tym razem Ubisoft zaoferował nam całkowicie inną historię od powszednich części, ponieważ fabuła w żaden sposób nie jest powiązana z dotychczasowym bohaterem serii Desmondem Milesem. Jednak czas akcji gry ma miejsce w tym samym okresie historycznym co trzecia część serii, będziemy mogli nawet spotkać Connora, który był jej głównym bohaterem.

W grze wcielimy się w rolę ciemnoskórej Aveline de Gandpré – mieszkanki Nowego Orleanu. Z racji na pochodzenie głównej bohaterki poza typowymi zadaniami dla asasyna będziemy mogli zmierzyć się z łowcami i handlarzami niewolników. Wraz z pierwszą asasynką w serii większość czasu gry spędzimy w Nowym Orleanie i bagnach Luizjany, które są nowym typem lokacji dotychczas nie spotykanych w cyklu Assasin’s Creed.

W stosunku do oryginału z PSV zmodyfikowano część misji, poprawiono część wizualną dodając do niej nowe efekty graficzne i dostosowano ją do wyższych rozdzielczości. Wprowadzono dynamiczny cykl dnia i nocy, a postacie zyskały odświeżone modele oraz mimikę twarzy.

Dowiedz się więcej o Assassin’s Creed: Liberation HD UPLAY CD-KEY GLOBAL i kup najtaniej – Tutaj!

3% Off Code

Assassin’s Creed: Liberation HD UPLAY CD-KEY GLOBAL
Zobacz Koniecznie :   Midnight's Blessing STEAM CD-KEY GLOBAL